خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه | بایگانی | 1397 | خروج از برجام قطع امید کردن از دشمنان است/ زوزه هایی که آمریکا می کشد بدلیل ضربه هایی است که از ایران انقلابی خورده است/ آمریکا در جهان منزوی شده است

خروج از برجام قطع امید کردن از دشمنان است/ زوزه هایی که آمریکا می کشد بدلیل ضربه هایی است که از ایران انقلابی خورده است/ آمریکا در جهان منزوی شده است

حجت الاسلام و المسلمین رهبر، امام جمعه موقت اصفهان، در ششمین شب از طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی، با اشاره به اینکه مردم کشور ما چهل سال در برابر تمام تهدیدات دشمن ایستاده اند، گفت: خروج از برجام قطع امید کردن از دشمنان است.

وی اظهار کرد: منطق انقلابی امام و رهبری قطع امید از دشمنان و عدم اعتماد به آنان است.

حجت الاسلام رهبر با تاکید بر اینکه ایران ملتی بزرگ است، تصریح کرد: این زوزه هایی که آمریکا می کشد بدلیل ضربه هایی است که از ایران انقلابی خورده است.

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به اینکه امام راحل همواره با اشرافیت مخالف بودند و مسئولان را از اشرافی گری نهی می کردند، اظهار کرد: ساده زیستی و عاقلانه زندگی کردن می تواند تمام نقشه های شوم دشمنان را بر باد دهد.

وی با بیان اینکه ما در حال حاضر مشکل بزرگی در کشور نداریم و دشمنان به دنبال مشکل آفرینی و القای مشکلات به مردم هستند، عنوان کرد: اکنون جهان ارتباطات است و همگی به خوبی می دانید که آمریکا در جهان منزوی شده است.

حجت الاسلام رهبر استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را شعاری دانست که هزاران شهید به پای آن داده شد و مجاهدت ها در راه عملی کردن این شعار صورت گرفت.

وی شهید حججی را نمونه بارز سال ها کار فرهنگی خواند و اظهار کرد: امروز ایران برای دنیای استکبار یک مشکل بزرگ شده است که توانایی مقابله با ما را ندارند.

امام جمعه موقت اصفهان در خصوص معنای انقلابی بودن تشریح کرد: انقلابی بودن یعنی با قاطعیت، صلابت و ایمان پای اهداف و آرمان‌های انقلاب ایستادن، اگر کسی تعرض کرد با قدرت دفاع کردن، در مقابل توطئه‌های دشمن ایستادن، عزت و کرامت داشتن و به زورگویان نه گفتن.

وی خاطرنشان کرد: وای بر ملتی که خودباوری خود را از دست بدهد و احساس حقارت کند.

حجت الاسلام رهبر ضمن مقایسه جمهوری اسلامی با حکومت آل‌سعود افزود: ملت ایران چهل سال است که مانند کوه استوار در مقابل انواع هجمه‌ها ایستاده‌اند در حالی‌که آل‌سعود هر روز در مقابل امریکا حقیر و حقیرتر می‌شوند.

کارشناس مذهبی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در دنیا بزرگ و با عظمت است، اظهار کرد: زوزه‌هایی که آمریکا می‌کشد به‌دلیل شکست‌هایی است که از ایران انقلابی خورده است.

وی فتوای میرزای شیرازی برای تحریم تنباکو را یکی از نمونه‌های خوب نحوه برخورد با دشمن دانست و گفت: متکی به خود باشیم تا دشمن به زانو در آید.

حجت الاسلام رهبر اضافه کرد: ساده‌زیستی، عاقلانه زندگی کردن و دوری از اشرافیت دشمن را مغلوب می‌کند.

امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه آمریکا امروز در دنیا منزوی شده است، افزود: برخی فکر می‌کنند آمریکا بهشت روی زمین است و می‌تواند برای همه گردن‌کلفتی کند.

وی با اشاره به اینکه ما پای شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی هزاران شهید دادیم، تصریح کرد: امروز ایران به لطف فداکاری جوانان وطن برای استکبار جهانی به یک مشکل بزرگ تبدیل شده است.

حجت الاسلام رهبر با اشاره به رفتار ایران در موضوع تنگه هرمز بیان داشت: قدرت ایران بالاست و نباید احساس عجز کنیم.

کارشناس مذهبی با بیان اینکه دشمن در فضای مجازی دارد فکر جوانان ما را بمباران می‌کند، تصریح کرد: فیلتر کردن برای همین است چراکه فضای مجازی باید بستری برای نشر آموزه‌های صحیح باشد.
حجت الاسلام رهبر در پایان تشریح کرد: کشور ما در بهترین شرایط است اگر درست اداره و مدیریت شود، اگر تقسیم امکانات درست باشد، اگر جلوی فساد گرفته شود و اگر قوانین اسلام به‌درستی اجرا شود.

 

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − یک =