آخرین اخبار
خانه | طرح ها | طرح سال 1396 | صوت و تصویر جلسات 96 | آیة الله کاظم صدیقی | انقلاب اسلامی ایران یک نعمت بزرگ است، اما عده‌ای قدردان آن نیستند.

آیت‌الله صدیقی:

انقلاب اسلامی ایران یک نعمت بزرگ است، اما عده‌ای قدردان آن نیستند.

مشاور رئیس قوه قضاییه و امام جمعه موقت تهران گفت:

آیت‌الله کاظم صدیقی یکشنبه شب در یازدهمین شب از سلسله نشست های طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی در مهدیه مصلی امام خمینی (ره) شهرکرد ادامه داد: عده ای هم دم از انقلاب می زنند ولی چون به جایی رسیدند و می خواستند ریشه انقلاب را بزنند، افراد با خدایی نیستند و قدر انقلاب را نمی دانند.

وی تصریح کرد: همه در برابر انقلاب مسئول هستند، زیرا امام راحل پرچم قدر را برافزاشتند و برای این پرچم خون های بسیاری بر زمین ریخته شد.

امام جمعه موقت تهران، نماز خواندن را برای ارتباط با خدا دانست و گفت: انسان های بی خدا مملکت فروشی می کنند و کسانی که اهل نماز نیستند از بیت المال حقوق های نجومی می گیرند.

آیت‌الله صدیقی، تربیت فرزندان صالح را از مهمترین رسالت های خانواده ایمانی دانست و گفت: کارگزاران باید از بیوتات صالحه باشند و این افراد باید انسان های عادل و با خدا باشند.

این استاد حوزه علمیه تهران گفت: خانواده نقش مهمی در تربیت فرزندان دینی و پاک دارد و حضرت اسماعیل الگویی از یک خانواده ایمانی است.

وی تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی شعبه ای از زکات است و نباید با وجود این همه منابع خدادادی و معادن و انسان های پاک در کشور بیکاری وجود داشته باشد و فقر برای یک کشور ننگ و نشانه بی کفایتی است.

ایشان یادآور شد: ارتباط با خدا و ارتباط با بنده خدا باید همگانی باشد و باید برای رضای خدا و در راه معبود گام برداشت.

بیست و چهارمین دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی و فکری استان امسال از ۵ تا ۲۷ مرداد ماه در ۲ بخش ویژه جوانان با عنوان انسان و رسالت انقلاب اسلامی و ویژه عموم با عنوان خانه آباد در شهرکرد برگزار می شود.

Print Friendly, PDF & Email
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ | کد : 7792

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

6 − 5 =