خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه | بایگانی | 1397 | عدم رضایت مردم از وضع کشور/ ریشه مشکلات در انگیزه های غیر الهی است

عدم رضایت مردم از وضع کشور/ ریشه مشکلات در انگیزه های غیر الهی است

حجت الاسلام و المسلمین محمد مهدی ماندگاری، استاد حوزه و دانشگاه ، ۱۲ مرداد در بیست و یکمین شب از طرح تقویت مبانی اعتقادی گفت: باید بپذیریم که در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم و کشور دچار بحران شده اما این وضع نباید ما را از آینده ناامید کند.

وی در ادامه افزود: هم مقام معظم رهبری و هم مردم از وضع موجود راضی نیستند اما با تلاش و حفظ روحیه و انگیزه خود می توان آینده روشنی برای کشور رقم زد.

حجت الاسلام ماندگاری تصریح کرد: اسلام، ولایت و نظام اسلامی به ذات خود عیبی ندارد بلکه قوای حکومتی و دولت هستند که دچار بحران و مشکل شده اند.

این استاد حوزه و دانشگاه بابیان اینکه عدم رضایت از وضع موجود به همراه ناامیدی منجر به شورش می شود، اظهار داشت: مردم نباید از نظام و کشور ناامید شوند بلکه با حفظ امید خود می توانند وضع را بهبود بخشند.

حجت الاسلام ماندگاری افزود: دشمن می داند مردم از وضع موجود راضی نیستند اما می خواهد بذر امید به اصلاح و بهتر شدن اوضاع را در دل مردم بخشکاند و ناامیدی را رواج دهد تا مردم دست به شورش بزنند.

وی ریشه بسیاری از مشکلات داخلی کشور را در انگیزه های غیر الهی دانست و گفت: سیاسی کاری ها هیچ تناسبی با انگیزه الهی ندارد و باید این چالش ها از میان برداشته شود.

این کارشناس مذهبی تصریح کرد: باید انگیزه ها الهی شود و برنامه ها در چارچوب دین قرار گیرد.

حجت الاسلام ماندگاری با اشاره به آیات قرآن کریم ابراز امیدواری کرد که مردم کشور روزهای روشنی در پیش رو دارند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =