خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه | بایگانی | 1397 | انقلاب ما انقلاب ارزش ها بود/ ارزش های اساسی در وادی سیاست عدالت، امنیت و رفاه و آبادانی است/ مردم نسبت به عدالت اقتصادی معترض هستند

انقلاب ما انقلاب ارزش ها بود/ ارزش های اساسی در وادی سیاست عدالت، امنیت و رفاه و آبادانی است/ مردم نسبت به عدالت اقتصادی معترض هستند

حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری، کارشناس دینی رسانه ملی، ۱۱ مردادماه در بیستمین شب از طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی، گفت: انقلاب ما انقلاب ارزش ها بود ولی قطعا می خواهد ارزش های اقتصادی را اجرا بکند، انقلاب ما انقلاب سیاسی و اجتماعی نبود اما می خواهد ارزش های دینی را در وادی سیاست و اجتماع پیاده بکند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب ما یک انقلاب دینی و ارزشی بود، افزود: رهبر این انقلاب یک فقیه جامع الشرایط و شعار آن «استقلال آزادی جمهوری اسلامی»  و دشمنان آن دشمنان اسلام بود.

حجت الاسلام ماندگاری ارزش های اساسی در وادی سیاست را عدالت، امنیت و رفاه و آبادانی خواند و اظهار کرد: همه مردم قائل هستند که به صورت نسبی انقلاب در این چهل سال به این اهداف رسیده است.

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه انقلاب اسلامی در حوزه های اقتصادی، سیاسی، علمی و اجتماعی رشدهای قابل توجهی داشته است، تصریح کرد: متاسفانه از لحاظ عدالت اقتصادی امروز مشکلاتی در کشور وجود دارد که مردم نسبت به آن معترض هستند.

کارشناس مذهبی رسانه ملی با اشاره به اینکه برای نهادینه کردن ارزش های انقلابی ما سه مرحله نیاز است، عنوان کرد: استدلال علمی، نمایش تصویری و چشیدن ارزش های انقلاب راه های نهادینه سازی این ارزش هاست.

حجت الاسلام ماندگاری یکی از مهم ترین ارزش های انقلاب را ولایت مداری برشمرد و گفت: متاسفانه ما با ولایت مداری برخورد علمی و عقلانی نکرده ایم و حمایت ما بیشتر شعاری بوده است.

استاد اخلاق حوزه علمیه با تاکید بر اینکه اگر مسئولان مجاهدانه عمل کنند همه مشکلات کشور مرتفع می شود، ادامه داد: مشکلات دوران دفاع مقدس به مراتب بیشتر از الان بود اما مردم با مجاهدت بر همه آنان فائق آمدند.

وی خدمت گذاری را دیگر ارزش انقلاب اسلامی خواند و افزود: انقلاب ما انقلاب خدمت گذاری بود و باید مسئولان و مردم روحیه جهادگری و خدمت گذاری داشته باشند تا مشکلات را حل کنند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 9 =